Operator obrabiarek do przyuczenia/Operator obrabiarek

Lokalizacja: Bielsko- Biała
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

• Prace montażowe,
• Prace przy obróbce metali,
• obsługa maszyn CNC.

Od osób aplikujących oczekujemy:

• wykształcenie min. zawodowe,
• umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi przyrządów pomiarowych,
• umiejętność pracy zespołowej, gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• zaangażowanie, motywacja i chęć zdobywania wiedzy, oraz nowych kwalifikacji,
• mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach numerycznych,
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy produkcyjnej.

Oferujemy:

• umowę o pracę,
• dobre warunki pracy i możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji,
• możliwość przejścia bezpośrednio pod pracodawcę,
• możliwość zatrudnienia osób bez doświadczenia w obsłudze maszyn CNC.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji (CV) poprzez przycisk na stronie.

Dziękujemy za przesłanie aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”