Pracownik produkcji

Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy !!

Lokalizacja: Piechowice
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

• Praca przy linii produkcyjnej
• Montaż elementów

Od osób aplikujących oczekujemy:

• Mile widziane doświadczenie, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio u klienta)
• Premię po okresie próbnym
• Pracę w równoważnym systemie czasu pracy
• Możliwość pracy w nadgodzinach

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji (CV) poprzez przycisk na stronie.

Dziękujemy za przesłanie aplikacji.

Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest Quality and Human Services Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Przemysłowej 68.
Prosimy o umieszczenie klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Quality and Human Services Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Mają Państwo możliwość dostępu do swoich danych, w tym: uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.
Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Quality and Human Services Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.